Nasze biuro

Kancelaria prawna LSST znajduje się na rogu Alei Władysława Reymonta 12. Z zewnątrz wygląda jak zwyczajna kancelaria prawna, jednak, gdy wejdzie się do wewnątrz Klient czuje się, jakby nie był w kancelarii prawnej. Dlaczego tak jest?

WEWNĄTRZ BIURA

Nasze biuro opiewa w kolory biało-antracytowe z dodatkami drewna, przez co wyglądem kojarzy się z industrializmem. Największą uwagę Klientów zawsze przykuwają dodatki związane z mechaniką samochodową. Lampy są wykonane z prawdziwych tłoków samochodowych i trybów skrzyni biegów, wieszaki na ubrania zrobione są ze świec spalinowych, a zegary wiszące na ścianach są po prostu sprzęgłem samochodowym. Na ścianach wiszą różne rodzaju obrazy oraz oprawione w szklane ramy stare szkice pojazdów. Od razu co się rzuca Klientowi w oczy to wysoka drewniana szafka z licznymi pucharami z różnych rajdów samochodowych. Większość z nich otrzymaliśmy za I miejsce czy II miejsce. A to i tak nie wszystkie puchary! Kolekcja nagród często robi wrażenie na osobach wchodzących do naszego lokalu.

DLACZEGO INDUSTRIALIZM I MOTORYZACJA?

Dużo osób, które odwiedzają naszą Kancelarię po raz pierwszy pyta się „Dlaczego tak urządziliście biuro?” lub „Ciekawy wygląd. Kto ma taką zajawkę do motoryzacji?”. Otóż jednym z powodów, dlaczego nasze biuro wygląda tak a nie inaczej, jest fakt, że od wielu lat współpracujemy z firmami powiązanymi z motoryzacją m.in. z Liqui Moly oraz obsługujemy Klientów zajmującymi się rajdami samochodowymi lub firmami, które organizują takie wydarzenia. W dodatku, jeden z mecenasów działających w Kancelarii LSST jest wielkim pasjonatem motoryzacji i rajdów samochodowych, co zainspirowało go do aranżacji biura w stylu industrialno-motoryzacyjnym. Już sama ilość wystawionych pucharów na wystawie pokazuje jak bardzo radca prawny Krupa oraz reszta zespołu prawników są zafascynowani rajdami samochodowymi i motoryzacją.